Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wolontariat

Email Print PDF

Drodzy wolontariusze!

Rozpoczynamy rekrutację na wolontariat podczas tegorocznej edycji One Love Sound Fest!

Zapraszamy Was do zgłaszania i wysyłania formularzy do dnia 10.10.2016!
Drodzy wolontariusze!
Rozpoczynamy rekrutację na wolontariat podczas tegorocznej edycji One Love Sound Fest!

Zapraszamy Was do zgłaszania i wysyłania formularzy do dnia 10.10.2016!

Wypełniony formularz wyślijcie mailem na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Prosimy Was o elektroniczne wypełnienie  formularza i odpowiednie go nazwanie.

To dla nas bardzo ważne! Plik, który wysyłacie w załączniku nazwijcie„imię_nazwisko_wybranagrupa_OneLove2016.doc”
W temacie wiadomości wpiszcie „Imię i Nazwisko, wybrana grupa, One Love 2016”.
Prosimy o załączanie zdjęć.

Wypełnienie i przesłanie formularza nie gwarantuje zaangażowania wolontariusza. O decyzji przyjęcia wolontariusza, chęci nawiązania współpracy poinformują organizatorzy.

Podczas festiwalu zapewniamy wolontariuszom świetną zabawę, okazję do poznania ciekawych ludzi i możliwość rozwinięcia swoich umiejętności przy organizacji Festiwalu One Love Sound Fest w Hali Stulecia. Każdy wolontariusz dostanie również ‘pakiet wolontariusza’, który zawierać będzie napój, bon na ciepły posiłek, identyfikator oraz koszulkę z One Love!

Wolontariusze, który zgłoszą taką potrzebę, po zakończeniu Festiwalu, dostaną od nas zaświadczenie o wolontariacie.


Opis grup:

Grupa biurowa

Grupa ta odpowiedzialna będzie za koordynację dwóch biur podczas trwania festiwalu.

Biuro obsługi artystów, którego zadaniem będzie przywitanie artystów, wydanie im pakietów, żetonów i udzielenie podstawowych informacji o festiwalu oraz biuro info, które znajdować będzie się przy wejściu na festiwal. W biurze info wydawane będą pakiety VIP dla uczestników z biletami „Glden VIP Ticket”. Waszym zadaniem będzie również rozdawanie ulotek, udzielanie podstawowych informacji uczestnikom festiwalu, itp.

Grupa techniczna

Grupa odpowiedzialna będzie za pomoc przy organizacji pracy scen, wnoszenie sprzętu, rozstawianie płotów, wieszanie banerów i pomoc techniczną przy organizacji prób artystów.

Grupa koordynacji backstage’u

Zadaniem tej grupy będzie przygotowanie garderób i zaplecza backstag’e pod wytyczne gwiazd. Będziemy uzupełniać garderoby w odpowiednie sprzęty, przekąski. Waszym zadaniem będzie upewnienie się, czy w garderobach jest wszystko, czego potrzebują artyści przed ich przyjazdem na teren festiwalu.

Grupa obsługi artystów

Wolontariusze z tej grupy odpowiedzialni będą za pomoc artystom (w zależności od artysty i potrzeb) od momentu ich przylotu do Wrocławia, do momentu zakończenia koncertu.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie: odebranie artysty z lotniska (z naszym kierowcą), oprowadzenie go po Hali, upewnienie się, że w garderobie wszystko gra, zaprowadzenie artysty na wywiad lub koncert i pilnowanie czasu.

Grupa opaskowa

Grupa ta będzie odpowiedzialna za zakładanie opasek uczestnikom, wchodzącym na teren festiwalu oraz rozdawanie ulotek we wskazanych miejscach.

Grupa obsługi mediów

Wolontariusze z tej grupy będą odpowiedzialni za koordynację wywiadów z artystami, akredytacje, dopuszczanie mediów do strefy pod sceną podczas koncertów artystów. Zadaniem tej grupy będzie również opieka i koordynacja Press Roomu. 

POBIERZ FORMULARZ: PDF | DOC


 

statystyka