Polish (Poland)English (United Kingdom)

Dziękujemy!

Email Print PDF


Witamy wszystkich!

Powoli tak jak i Wy ogarniamy się po One Love:)

Smutno to stwierdzić ale niestety One Love Sound Fest 2014 przeszło już do historii:( Kto nie był niech żałuje i przybywa do nas za rok!

Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom Festiwalu, którzy zjawili się 22 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia i uświetnili swoją obecnością 11 edycję One Love Sound Fest! To dzięki Wam klimat tegorocznej edycji Festiwalu był niepowtarzalny! Widząc tak pozytywny odbiór wśród tysięcy widzów wiemy, że warto Festiwal rozwijać tak, żeby z roku na rok był coraz lepszy! Obserwując jak się bawicie i jaką pozytywną atmosferę tworzycie wokół One Love tym bardziej czujemy się docenieni i zmobilizowani do dalszej pracy nad rozwijaniem Festiwalu! Dziękujemy Wam również za liczne maile jakie otrzymaliśmy od Was z podziękowaniami za tegoroczną edycję One Love!

Chcielibyśmy podziękować też wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tegorocznego Festiwalu a przede wszystkim: Makenowi, Asi, Hani i Sarze, Krzyśkowi Prusiszowi, VJ Majonezowi, Morisowi, Michałowi Gawliczowi, Damianowi Jacukowicz i Firmie DJAK, Tomkowi Lizakowi, Jackowi Kluczewskiemu, Rafałowi Kulawikowi, Tomkowi Dziedzicowi i Firmie Respekt Security, Aleksandrowi Sala, Hotelowi ibis Styles Wrocław Centrum, Pawłowi Kołtunowicz i Firmie Hotel Service, firmie backline Woodys, Kubie 1200, dyrekcji i pracownikom wrocławskiej Hali Stulecia, Klubowi Alibi, wszystkim wykonawcom, sponsorom, patronom, partnerom i patronom medialnym, naszej ekipie produkcyjnej (Izie, Gabrysi, Justynie, Mateuszowi, Marice) oraz naszej wspaniałej grupie Wolontariuszy oraz wszystkim tym, których zapomnieliśmy wymienić:) Uff ale zebrało się tych podziękowań:) ale uwierzcie, że w organizację One Love zaangażowanych jest naprawdę setki osób oraz dziesiątki firm i instytucji bez których Festiwal nie mógłby się odbyć. Dziękujemy im bardzo!

One Love skończyło się wczoraj o 4 rano a my już od jutra zabieramy się za organizację 12 edycji Festiwalu, na którą już teraz zapraszamy w listopadzie 2015 roku!

Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia za rok!!!

statystyka