Polish (Poland)English (United Kingdom)

Zakwaterownie w hotelach

Email Print PDF

Dzisiaj kilka informacji praktycznych odnośnie zakwaterowania.

Poniżej prezentujemy hotele z którymi współpracujemy przy One Love Sound Fest 2015 i w których będziecie mogli skorzystać z tańszych noclegów i promocji, które zostały przygotowane specjalnie dla Was.

Przy współpracy z naszym Partnerem - Firmą „Hotel Service 24” przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową dla osób przyjeżdżających na One Love Sound Fest 2015.

Do Waszej dyspozycji mamy 3 hotele o różnym standardzie. Są to:

1) Hotel Campanile Wrocław Centrum – zlokalizowany przy ul. Ślężnej 26.

Jest to oficjalny hotel One Love Sound Fest 2015. Zakwaterowani w nim będą Artyści występujący na tegorocznej edycji Festiwalu.
Hotel 3*** w centrum Wrocławia, w odległości 750 metrów od dworce kolejowego Wrocław Główny oraz dworca PKS, a także około 2 km od rynku we Wrocławiu. W hotelu goście mogą spożyć posiłek w lokalu Le Restaurant oraz  napić się drinka w barze Lounge. Na miejscu można skorzystać z bezpłatnego WiFi. Klimatyzowane pokoje w hotelu Campanile są elegancko urządzone w nowoczesnym stylu. Każdy wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W łazience znajduje się suszarka do włosów oraz ręczniki. W sąsiedztwie hotelu znajduje się Wrocławski Park Wodny z basenami, saunarium, SPA, siłownią i innymi licznymi atrakcjami. 

2) Hotel Piast zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego 98.

Hotel 2** w centrum Wrocławia z widokiem na zabytkowy Wrocławski Dworzec Główny PKP. Hotel oddaje do dyspozycji Gości klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do WiFi. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, biurko, łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. W hotelu dostępna również restauracja „Bistro Station” z różnorodnymi daniami ze świeżych i oryginalnych produktów. Stare Miasto oddalone jest od hotelu zaledwie o 20 minut spacerem. 

3) Hotel Premiere Classe zlokalizowany przy ul. Ślężnej 28.

Hotel 1* w centrum Wrocławia, bardzo blisko dworca głównego PKP i PKS. W klimatyzowanych pokojach goście mogą korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego szybkiego dostępu do Internetu oraz z telewizorów LCD. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę ze świeżymi ręcznikami. W sąsiedztwie hotelu znajduje się Wrocławski Park Wodny z basenami, saunarium, SPA, siłownią i innymi licznymi atrakcjami.

Dla uczestników Festiwalu przygotowaliśmy specjalne, promocyjne oferty cenowe, które dostępne są tylko u naszego Partnera – „Hotel Service 24”.

Dane kontaktowe do rezerwacji hoteli:

Hotel Service 24
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
tel.: +48 71 364 85 87

statystyka