Polish (Poland)English (United Kingdom)

Informcje praktyczne

Email Print PDF

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia 12 edycji One Love Sound Fest!

W dniu dzisiejszym podajemy informacje praktyczne dla osób przyjeżdżających na Festiwal:

Na stronie www i na profliu fb przedstawiamy mapkę tegorocznego Festiwalu. Ulotki z mapką Festiwalu oraz rozpiską czasową będzie można otrzymać w Biurze Festiwalu (wchodząc do Hali Stulecia głównym wejściem – po lewej stronie).

1) wejście na teren Festiwalu – otwarcie bram nastąpi o godzinie 16.00.
Bilety Golden VIP Ticket wchodzą na teren Festiwalu głównym wejściem – wydzielonym „rękawem”. Dla tych osób przygotowane jest osobne wejście na teren imprezy. Bilet Golden VIP Ticket po wejściu na teren imprezy zamieniamy w Biurze Festiwalu na opaski z dostępem do balkonu VIP + kupony na napój energetyczny, kupony na piwo oraz pamiątkową smycz One Love Sound Fest 2015 i kupon zniżkowy na koszulki One Love 2015 (osoby niepełnoletnie zamiast kuponów na piwo otrzymają kupony na napoje)

Osoby, które wygrały bilet w konkursach itp., wchodzą na teren Festiwalu głównym wejściem – wydzielonym „rękawem”. Dla tych osób przygotowane jest osobne wejście na teren imprezy (to samo wejście co dla osób z biletami Golden VIP Ticket)

2) kasy biletowe – dla wszystkich, którzy będą chcieli zakupić bilety w dniu Festiwalu kasy biletowe otwarte będą od godziny 15.00. Dodatkowo w dniu imprezy, bilety będzie można nabyć w całej Polsce m.in. w Salonach Emik, sieciach Media Markt, Media Expert i Saturn oraz w sieci sprzedaży Ticketpro, Eventim i Ticketportal.

3) szatnie – szatnie w tym roku znajdują się po prawej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Szatnie będą na żetony. Żetony do szatni będzie można zakupić w trzech punktach znajdujących się w bezpośredniej bliskości szatni.

4) gastronomia – punkty gastronomiczne znajdują się po prawej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. W tym roku oprócz tradycyjnej kuchni będzie można kolejny raz spróbować wegańskich potraw. Punkty z napojami, Red Bull-em, kawą i herbatą rozmieszczone są w kilku punktach na terenie Hali Stulecia. Rozmieszczenie punktów z napojami znajdziecie na mapkach festiwalowych dostępnych w Biurze Festiwalu oraz ulotkach rozdawanych przy wejściu na teren imprezy.

5) stoiska z gadżetami – zapraszamy do stoiska z gadżetami One Love Sound Fest. W tym roku nie było prowadzonej sprzedaży koszulek przez stronę www. Gadżety więc będzie można nabyć na terenie Festiwalu. Będą tegoroczne koszulki damskie i męskie, plakaty oraz smycze. Dodatkowo będzie można nabyć również wybrane gadżety z poprzednich edycji Festiwalu. Na stoisku z płytami będą również dostępne płyty wybranych Artystów występujących na One Love Sound Fest 2015. Oprócz stanowiska firmowego One Love będą również stoiska z gadżetami, płytami, odzieżą rasta, itp.

6) namiot piwny – w tym roku namiot piwny znajdować się będzie po lewej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Namiot piwny pomieści wszystkich pragnących spróbować tego napoju (w tym roku pijemy piwo Kasztelan). Namiot ma wielkość kilkuset metrów kwadratowych i będzie ogrzewany. W bezpośredniej bliskości namiotu będą również przygotowane przenośnie toalety typu Toi-Toi.

7) sceny:
scena główna znajduje się na arenie głównej Hali Stulecia,
scena sound systemowa zlokalizowana jest w Sali Wielofunkcyjnej znajdującej się w bezpośredniej bliskości Hali Stulecia. Wchodząc wejściem głównym na teren Festiwalu, kierujemy się w lewą stronę. Trasa będzie oznakowana. Przejście do sceny sound systemowej wiązać się będzie z wyjściem poza Halę Stulecia i przejście specjalnie wydzielonym korytarzem przez teren otwarty. Dojście do sceny sound systemowej znajdziecie na mapce Festiwalu.

8) Kino Festiwalowe – w tym roku kolejny raz zapraszamy na pokazy filmowe. Kino Festiwalowe, które znajdować się będzie tam gdzie w poprzednich latach (nad wejściem głównym na teren Festiwalu). Projekcje będą się odbywały od godziny 18.00 do 3.30. Szczegółowa rozpiska prezentowanych filmów, koncertów I reportaży dostępna jest na stronie www.onelove.pl oraz na profilu fb Festiwalu www.facebook.com/one.love.wroclaw. Godzinowa rozpiska projekcji znajdować się będzie również w sali kinowej.

9) punkt medyczny – usytuowany jest w holu przy wejściu głównym. Dodatkowo podczas imprezy będą przemieszczały się dodatkowe patrole piesze. Ponadto z prośbą o pomoc można zwracać się do służby ochrony, która powiadomi o wszystkim obsługę medyczną.

10) miejsce dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – naprzeciwko sceny głównej znajdować się będzie specjalnie przygotowane miejsce dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przypominamy również, że w tym roku opiekunowie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich nie płacą za bilet wstępu na teren Festiwalu.

12) Dzień Życzliwości!

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości, który w tym roku przypada akurat w czasie One Love! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy z tej okazji kilka atrakcjiJ

- o godzinie 13.00 na wrocławskim Rynku odbędzie się happening bębniarski przygotowany przez wrocławska Folibe!

- o godzinie 16.20 przed wejście do Hali Stulecia będziecie mogli zobaczyć pokaz fire show!

- a w hali zasypiemy Was balonami w kolorach reggae podczas koncertu jednego z Artystów – naszego Ambasadora Dnia Życzliwości!

13) Nowości na Festiwalu:
- po wejściu na teren festiwalu, każdy z uczestników otrzyma pamiątkową opaskę na rękę z logo One Love Sound Fest 2015
- kolejny raz będzie również dostępny tzw. „czerwony dywan One Love” - ścianka na tle której będziecie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z tegorocznej edycji Festiwalu
- występ Foliby. W przerwach między koncertami – o godz. 20.00 i 22.00 odbędą się dwa występy Foliby. Koniecznie musicie to zobaczyć! Miejsce koncertu Foliby będzie zaznaczone na mapkach Festiwalu. W tym roku występ będzie połączony z pokazami dancehall!
- warsztaty bębniarskie – po raz pierwszy na One Love odbędą się warsztaty bęniarskie prowadzone przez Folibe. Warsztaty odbędą się o godzinie 19.00

- no i dużą zmianą będzie zmiana lokalizacji sceny głównej! W tym roku scena główna będzie się znajdowała naprzeciwko wejścia głównego!

Do zobaczenia w sobotę!!!

 

statystyka