Polish (Poland)English (United Kingdom)

Eastwest Rockers (Polska)

Email Print PDF

Eastwest Rockers is back!

Ekipa, która trzy lata temu niespodziewanie zdecydowała się zawiesić działalność, kilka dni temu, równie niespodziewanie, ogłosiła swój powrót. Wyczekiwani przez fanów i promotorów koncertowych ciągle dozują napięcie - ale to co już wiemy na pewno, to że ich następny koncert odbędzie się na festiwalu One Love Sound Fest!

Eastwest Rockers to jeden z najbardziej oryginalnych i wyjątkowych składów na polskiej scenie. Ekipa na którą składa się trzech pierwszoligowych wokalistów - Ras Luta, Cheeba i Grizzlee, DJ i menadżer Kuba1200 oraz zajmujący się stroną wizualną JahLaptop odpowiedzialna jest za wprowadzenie oryginalnej muzyki reggae i dancehall do szerokiej świadomości fanów muzyki w Polsce. Współpracując z czołówką międzynarodowych producentów udało im się połączyć nowoczesne brzmienia Jamajki z tekstami po polsku, przekonując do siebie zarówno zwolenników roots reggae, fanki kultury dancehall jak i hip hopowych ortodoksów.

W przeciągu 10 lat działalności wydali trzy świetnie przyjęte płyty, aktualnie pracują nad nowym, czwartym albumem. Na One Love zaprezentują przegląd swojego materiału i zagrają pierwsze nowe utwory!

statystyka