informacje praktyczne 2018-11-16T15:49:56+00:00

1) wejście na teren Festiwalu – otwarcie bram nastąpi o godzinie 16.00.
Bilety VIP wchodzą na teren Festiwalu głównym wejściem – wydzielonym „rękawem”. Dla tych osób przygotowane jest osobne wejście na teren imprezy. Bilet VIP po wejściu na teren imprezy zamieniamy w Biurze Festiwalu na opaski z dostępem do balkonu VIP + kupony na piwo oraz pamiątkową smycz One Love Music Festival 2018 i kupon zniżkowy na koszulki One Love 2018 (osoby niepełnoletnie zamiast kuponów na piwo otrzymają kupony na napoje)

Osoby, które wygrały bilet w konkursach itp., wchodzą na teren Festiwalu głównym wejściem – wydzielonym „rękawem”. Dla tych osób przygotowane jest osobne wejście na teren imprezy (to samo wejście co dla osób z Biletami VIP)

Osoby posiadające Bilety SUPER VIP wchodzą na teren Festiwalu wejście dla Artystów – stojąc na wprost wejścia głównego do Hali Stulecia trzeba udać się w prawą stronę i obejść cała hale. Na końcu będzie kierunkowskaz wskazujący gdzie jest wejście dla Biletów SUPER VIP. Jeśli będziecie mieli z tym problem to prosimy pytać ochrony lub obsługi o pomoc.

Osoby poniżej 16-tego roku życia mogą wejść na teren Festiwalu pod opieką osoby pełnoletniej, która weźmie za nie pełna odpowiedzialność. Oświadczenia dla tych osób znajdziecie pod linkiem: https://www.onelove.pl/oswiadczenia-dla-niepelnoletnich/

2) kasy biletowe – dla wszystkich, którzy będą chcieli zakupić bilety w dniu Festiwalu kasy biletowe otwarte będą od godziny 15.00. Dodatkowo w dniu imprezy, bilety będzie można nabyć w całym Wrocławiu m.in. w Salonach Emik, sieciach Media Markt, i Saturn.

Bilety VIP i bilety SUPER VIP – SOLD OUT!!!

3) szatnie – szatnie w tym roku znajdują się po prawej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Szatnie będą na żetony. Żetony do szatni będzie można zakupić w trzech punktach znajdujących się w bezpośredniej bliskości szatni. Pamiętajcie, że jeden żeton do szatni + 1 rzecz zostawiona w szatni.

4) gastronomia – punkty gastronomiczne znajdują się po prawej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. W tym roku oprócz tradycyjnej kuchni będzie można kolejny raz spróbować wegańskich potraw. Punkty z napojami, Red Bull-em, kawą i herbatą rozmieszczone są w kilku punktach na terenie Hali Stulecia. Rozmieszczenie punktów z napojami znajdziecie na mapkach festiwalowych dostępnych w Biurze Festiwalu oraz ulotkach rozdawanych przy wejściu na teren imprezy.

5) stoisko z gadżetami – zapraszamy do stoiska z gadżetami One Love Music Festival. Na stoisku będzie można kupić koszulki, smycze, opaski silikonowe, magnesy, kubki i plakaty.

Na stoisku z płytami będą również dostępne płyty wybranych Artystów występujących na One Love Music Festival Oprócz stanowiska firmowego One Love będą również stoiska z gadżetami, płytami, odzieżą, itp.

6) namiot piwny – piwo będzie można wypić w specjalnym, ogrzewanym namiocie piwnym! Namiot piwny znajdować się będzie po lewej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Namiot pomieści wszystkich pragnących spróbować tego napoju (w tym roku pijemy piwo Grolsch). Namiot ma wielkość kilkuset metrów kwadratowych i będzie ogrzewany. W bezpośredniej bliskości namiotu będą również przygotowane przenośnie toalety typu Toi-Toi.

Dla osób niepalących istnieje również możliwość spożycia piwa wewnątrz Hali Stulecia w pobliżu namiotu piwnego (miejsce zaznaczone jest na mapkach festiwalowych)

7) płatność w punktach sprzedaży – płatności będzie można dokonywać głównie gotówką oraz w wybranych punktach sprzedaży będzie można płacić kartą płatniczą.

8) sceny:
>>> Main Stage znajduje się na arenie głównej Hali Stulecia,
>>> Natural Stage zlokalizowana jest w „Sali Cesarskiej” – bezpośrednio nad wejściem głównym na teren Festiwalu. Lokalizację sceny Natural Stage znajdziecie na mapce Festiwalu.
>>> Alternative Stage – zlokalizowana jest w Sali Wielofunkcyjnej znajdującej się w bezpośredniej bliskości Hali Stulecia. Wchodząc wejściem głównym na teren Festiwalu, kierujemy się w lewą stronę. Trasa będzie oznakowana. Przejście do sceny Alternative Stage wiązać się będzie z wyjściem poza Halę Stulecia i przejście specjalnie wydzielonym korytarzem przez teren otwarty. Dojście do Alternative Stage znajdziecie na mapce Festiwalu.

>>> Hospitality Stage – zlokalizowana jest w Sali Wielofunkcyjnej znajdującej się w bezpośredniej bliskości Hali Stulecia. Wchodząc wejściem głównym na teren Festiwalu, kierujemy się w lewą stronę. Trasa będzie oznakowana. Przejście do sceny Hospitality Stage wiązać się będzie z wyjściem poza Halę Stulecia i przejście specjalnie wydzielonym korytarzem przez teren otwarty. Dojście do Hospitality Stage znajdziecie na mapce Festiwalu.

Scena Alternative Stage i Hosdpitality Stage – otwarcie od 18.30.

Rozpiskę czasową scen znajdziecie na naszym profilu facebook, na stronie internetowej www.onelove.pl oraz w folderach będących na terenie Festiwalu.

9) punkt medyczny – usytuowany jest w holu przy wejściu głównym. Dodatkowo podczas imprezy będą przemieszczały się dodatkowe patrole piesze. Ponadto z prośbą o pomoc można zwracać się do służby ochrony, która powiadomi o wszystkim obsługę medyczną.

10) miejsce dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – naprzeciwko sceny głównej znajdować się będzie specjalnie przygotowane miejsce dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przypominamy również, że w tym roku opiekunowie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich nie płacą za bilet wstępu na teren Festiwalu.