Splendid Sound (Polska)

Splendid sound (Polska️) to powstały w 2004 r. prężnie działający i wciąż rosnący w siłę wrocławski skład muzycznych zboczeńców. W skład ekipy wchodzą Matys, Szczepan i Kotune – trzech fanów muzyki jamajskiej, połączonych chęcią niesienia kaganka jamajskiej oświaty w najodleglejsze zakamarki Polski i Europy. Jak przystało na sound w prawdziwie jamajskim stylu, serwują publice tony energii, a motto ,, Macie Przejebane’’ wydaje się sprawdzać na każdej imprezie. Nie może więc zabraknąć królujących na karaibskich listach przebojów artystów, najnowszych wydawnictw prosto z wyspy, pokaźnej amunicji dubplate’ów jak i prezentujących to wszystko selektora i hype’mana, który porządnie zadba o rozrywkę najbardziej opornych imprezowiczów.

Poza regularnymi imprezami, Splendid Sound jest znany przede wszystkim z soundclashów, czyli muzycznych bitew sound systemów. Od debiutu clashowego w 2009 roku, uzbierali już 7 okazałych trofeów, będąc obecnie jedyną ekipą ze wschodniej Europy, która jest w stanie konkurować na poważnym poziomie za granicą.

Przez lata działalności zagrali niezliczoną ilość imprez w Polsce; byli zapraszani do Czech,Norwegii, Austrii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii i Bułgarii, organizowali imprezy najważniejszych ekip z całej Europy i wcale nie planują zwalniać

2018-08-30T16:45:55+00:00